Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare van 70 m² is gelegen op 550 meter afstand van het Lama Monachile-strand en binnen 2 km van de Grotta dell'Eremita 2. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 6 personen in 2 slaapkamers.

    Dit appartement biedt een ligging aan het strand, binnen een paar straten van het historische centrum van Polignano a Mare. Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage ligt 1 km van het stadscentrum en het Monument voor Domenico Modugno ligt op loopafstand. De accommodatie bevindt zich op 1 km van de Bastione di Santo Stefano.

    Dit appartement heeft ook 1 badkamer. Verder is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar.

    Deze accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage heeft een terras.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 01:00 tot 10:00
    LicentienummerBA07203591000065140,IT072035C200109664

    Kameropties bij Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare

    Dit appartement heeft ook 1 badkamer. Verder is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Faciliteiten foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Eten foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Faciliteiten foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Keuken foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Keuken foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Keuken foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Macro Details foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Macro Details foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Keuken foto Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare Keuken foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage?
      Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage heeft een oppervlakte van 70 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Relaxing Family Apt 250M From Beach & Free Garage Polignano a Mare